Щoйнo cтaлo вiдoмo.. У pociян пoчaлucя cepйoзнi пpoблeмu.. тexнiku нeмaє, ckлaдu poзбuтi – Злuй Одeсuт

Російська армія починає стикатися із серйозними проблемами, намагаючись заповнити знищену на території України військову техніку.

Російська армія в ході бойових дій на території України зазнає великих втрат не лише у живій силі, а й у військовій техніці. При цьому після знищення сучасніших видів озброєнь заповнювати втрати доводиться старою радянською технікою. 
Про це з посиланням на власні джерела повідомляє військовий експерт Олександр Коваленко (що пише в Мережі під ніком Злий Одесіт).

На своїй сторінці у соціальній мережі  Facebook він зазначив, що з території тимчасово окупованого Криму на материкову частину України напередодні було переміщено 248 одиниць військової техніки. У зворотному напрямку було вивезено 260 одиниць техніки, зокрема, пошкодженої. 
“Тобто вивозять більше, ніж завозять. Ну і за якістю. Знову ж таки в районі залізничної станції Азовська були помічені ешелони з танками “Т-62”. З неприємного, у складі ешелону були не лише ці анахронізми для колективного суїциду, а й ЗРК ТОР, ймовірно, “М2″. Загалом, намагаються максимально ущільнити ППО в Херсонській області” , – наголосив він. 
Більше того, росіянам доводиться стикатися з важкою логістикою, оскільки перекидати техніку для війни з Україною часто-густо доводиться за тисячі кілометрів – з Далекого Сходу РФ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*