“Я коли повернуся, всі церкви об’їду”: окупант поскаржився дружині на нервові зриви через кількість убитих в армії РФ. Аудіоперехоплення

Російські окупаційні війська зазнають колосальних втрат на війні в Україні. У окупантів стається справжня істерика та нервовий зрив від кількості убитих і поранених російських військових

Один із загарбників розповів про таку ситуацію в “другій армії світу” своїй дружині. Про це свідчить відповідне аудіоперехоплення, яке опублікувала Служба безпеки України.

Зазначається, що окупанти мріють просто повернутися додому живими.

“Это на всю жизнь, я болен. Ты знаешь, сколько я трупов увидел? Без головы, без ног, без туловища, без ничего, просто, которые в “цинках” приходят. Просто собирают, скидывают части, куски. Мрак, я не вылечусь от этого никогда”, – поскаржився загарбник.

За його словами, він уже не уявляє, як це – жити звичайним життям у мирному місті. А якщо йому вдасться повернутися живим, він планує об’їздити церкви та монастирі.

“Але хіба можна замолити ті гріхи та звірства, які рашисти чинять в Украіні?” – зазначили в СБУ.

У відомстві також наголосили, що у російських солдатів є надійний спосіб зберегти своє життя. “Гаряча” телефонна лінія 2402 працює для усіх окупантів, які хочуть здатися у полон.

За час повномасштабної війни Збройні сили України ліквідували вже понад 36 тис. російських окупантів. Також ворог втратив тисячі одиниць військової техніки. Крім того, військовослужбовці України утилізували 3789 бойових броньованих машин.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*