Із заводу “Азовсталь” виїхало близько 10 автобусів із пораненими військовими – Reuters

Близько десяти автобусів виїхали із території металургійного комбінату “Азовсталь”, заповнені евакуйованими людьми. Серед них перебувають і військові, які зазнали тяжких поранень.

Про це повідомило західне агентство Reuters, посилаючись на очевидців евакуації. Попередньо у зазначених автобусах виїхали близько 300 захисників Маріуполя, понад 50 із них мають серйозні поранення.

Військовий експерт та радник голови Офісу президента Олексій Арестович відмовився давати коментарі щодо цієї гуманітарної операції, але запевнив, що найближчої години український гарант Володимир Зеленський виступить з окремою заявою.

Автобуси з пораненими.

За даними агентства, автобуси з українськими військовослужбовцями з “Азовсталі” прибули до Новоазовська — тимчасово окупованого міста Донецької області.

Поранених військових привезли в Новоазовськ

Нагадаємо, що міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук заявляла про поставлене від президента Зеленського завдання зробити все можливе та неможливе, щоб звільнити з підвалів підприємства “Азовсталь” українських військових.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*