17 днів у російському полоні зі зламаним тазом та забиттям мозку: морпіх Гліб Стрижко повернувся в Україну та мріє знову ходити. Відео

25-річного морського піхотинця Гліба Стрижка повернули в Україну після російського полону, в якому знаходився 17 днів. Росіяни витягли його з-під завалів заводу ім. Ілліча у Маріуполі у несвідомому стані, з переломом тазу, струсом мозку, втратою зору та розкришеними зубами.

Понад два тижні молодий боєць не отримував медичної допомоги та навіть знеболювальних препаратів. Про це він сам розповів у репортажі “ТСН” (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Приходять лікарі, поплескають по плечу, кажуть: “У тебе таз переламаний, лежи, відпочивай. Стоматолога немає, окуліста – теж тобі ніхто не може допомогти, – поділився Гліб.

Зараз тазові кістки морпіха тримаються на металевих конструкціях, його уважно доглядають медики, а також мама. Після трьох операцій Гліб жартує, що тепер складається з титану та заліза не фігурально висловлюючись, а насправді.

17 днів у російському полоні зі зламаним тазом та забиттям мозку: морпіх Гліб Стрижко повернувся в Україну та мріє знову ходити. Відео

Українські медики обіцяють, що молодий чоловік незабаром зможе самостійно сидіти та ходити. Лікар навіть порадив підбирати собі взуття з нової осінньої колекції.

“Більше ніколи не відкладатиму життя на потім. Коли одужаю, дуже хочу пса, ось жахливо. Ще в Маріуполі мріяв про собаку. Коли ми були в оточенні, повз якраз пробігали дві хаски. Я зрозумів, це знак, після перемоги буде у мене хаски”, – усміхається Гліб Стрижко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*