27 км від Херсону! ЗСУ вже там: розгром ворога – сталося немислиме! Контрнаступ в розпалі – переможемо!

Українські бійці продовжують здійснювати контрнаступ у Херсонському напрямі – зараз точаться бої за Киселівку, що за 27 км від Херсона.

Про це в ефірі “Апостроф TV” розповів Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради.

За його словами, ніч на 16 вересня на Херсонщині була неспокійна, у Каховському районі на переправах були вибухи.

«Є інформація про велику кількість об’єктів ворога в самому Херсоні, але ми не можемо по них працювати, тому що дуже близько до житла та мешканців Херсона використовують як «живий щит», – пояснив Соболевський.

Він зазначив, що зараз йдуть бої за звільнення Киселівки, забезпечення російських військ там утруднене, їх запаси там закінчуються, і якщо тенденція збережеться, росіянам там просто не буде чим воювати.

“У росіян ще є логістичні можливості, поромні переправи не дуже залежать від рівня води, який піднявся через підрив дамби Карачунівського водосховища – у них є буксири, які приєднують понтонні конструкції і так перевозять техніку, на сьогоднішній день загрози масштабного підтоплення немає”, – резюмував Юрій Соболевський.

Також Соболевський розповів, що російські окупанти активно шукають патріотично налаштованих жителів Херсонської області. Для цього вони використовують чати та групи в соцмережах

За його словами, росіяни почали додавати у місцеві чати та групи своїх провокаторів. Вони намагаються вивести на діалог найактивніших жителів з проукраїнською позицією.

Окупанти просять розповісти про місця дислокації російських військ або надати допомогу одному з підрозділів ЗСУ і дають номер картки. Після отримання грошей росіяни встановлюють особу та забирають її на фільтрацію.

“Будьте обережні, не давайте нікому свої персональні дані! А ЗСУ допомагати краще через офіційні канали”, – закликав Соболевський.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*