5 хвилин тому! Жорстка відповідь: Після чергового теракту РФ: у Зеленського не стримались. Висказали

Глава Офісу президента Андрій Єрмак закликає США визнати Росію державою-спонсором тероризму після чергового удару російських військових по Торецьку на Донеччині.

Про це Єрмак повідомив у Telegram.

Сьогодні, 4 серпня, російські окупанти вдарили по населеному пункту з артилерії. Окупанти вдарили в зупинку громадського транспорту, де на той момент було скупчення людей.

В результаті обстрілу загинули щонайменше 8 осіб, ще 4 були поранені. Відомо про те, що серед постраждалих було троє дітей.

Обстріл Торецька Донецької області, де загинули люди і постраждали діти, є черговим терактом, який здійснила Росія.

“Торецьк. Черговий теракт країни-терориста Росії. Обстріл мирного району, є загиблі і поранені люди. Скільки ще має бути жертвам, щоб світ визнав Росію країною-спонсором тероризму?”- написав Єрмак.

Зазначимо, що через два місяці від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Вашингтон розглядає можливість визнання Росії державою-спонсором тероризму.

Наразі в списку санкцій, які Сполучені Штати накладають на державу, визнаючи її спонсором тероризму, — заборона на постачання зброї (експорт і продаж), контроль за експортом товарів подвійного призначення, заборони на економічну допомогу, фінансові й інші обмеження.

Українська влада і народ сподіваються, що незабаром Росія отримає цей статус на теренах США.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*