Forbes вніс українського пілота Андрія Геруса до переліку 30 відомих постатей сьогодення

Журнал Forbes склав рейтинг 30 відомих постатей сьогодення, яким не виповнилось більш як 30 років. До нього увійшов український пілот винищувача, Герой України Андрій Герус. 26-річний льотчик “тримає” над нами небо з 24 лютого, керує винищувачем Міг-29.

Про нього Forbes розповів у спеціальному воєнному випуску журналу. Як повідомило видання, Андрій Герус обороняє небо над Київщиною з першого дня повномасштабного вторгнення РФ.

І у перші ж дні важких боїв він збив ворожий Іл-76 над Кропивницьким, не допустивши висадження російського десанту. Саме за проведення цієї операції він отримав звання “Герой України”.

Одразу не відчув нічого. Це робота, яку ми робимо щодня”,– скромно прокоментував Андрій Герус свій подвиг.

Forbes вніс українського пілота Андрія Геруса до переліку 30 відомих постатей сьогодення

За словами Героя, на вибір професії вплинула випадкова зустріч із військовим льотчиком. А війна, розв’язана Росією 2014-го, остаточно зміцнила бажання стати пілотом. Тоді Андрію було всього 18 років.

Ця робота, крім відмінної фізичної форми, вимагає ще й швидкого розуму для складних розрахунків. Адже у разі загрози необхідно чітко її оцінити й правильно зманеврувати – а для цього у тебе дуже мало часу, зазначив Герус.

Для того, щоб збити ворожий літак, не так багато й потрібно, каже Герой.

“Потрібно вчитись і тренуватись, а головне – любити свою країну та ненавидіти ворога”, – сказав він.

При цьому Андрій добре розуміє, з яким ворогом доводиться мати справу Україні. Тому на нас чекає не одна війна, вважає пілот.

“Відпочину. Та почну готуватися до нової війни”, – сказав Андрій Герус, відповідаючи на запитання, що робитиме після перемоги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні з’явилась легенда війни – Привид Києва – льотчик-ас, який під час вторгнення російської армії та атаки на Київ виявив майстерність пілотажу, знищивши десятки літаків ворога. 1 березня 2022 року з’явилася інформація про те, що Привид Києва був підбитий і загинув. Проте ця інформація виявилася фейком.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*