HIMARS = Кримський міст: пошук Google Maps веде до головного символу російської окупації. Відео

Сервіс Google Maps знову підколов російських окупантів. Цього разу – із Кримським мостом – їхнім головним стратегічним об’єктом та символом окупації Росією українського Криму.

Якщо в пошуку Google Maps ввести слово “хімарс” (HIMARS – американські реактивні системи залпового вогню, передані Україні), користувачу покажуть координати Кримського мосту. Це видно на опублікованих у мережі кадрах (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Скриншот пошуку на Google Maps.
Пошук працює таким чином, якщо ввести запит і російською, і українською.
Зазначимо, що Керченський (Кримський) міст є ціллю номер один для наших захисників, а з HIMARS можливо вдарити по Кримському мосту, але лише за наявності відповідних снарядів. Про це сказав директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський.
Вже зараз туристи з Росії не їдуть відпочивати на півострів через низку причин, серед яких і очікуваний удар по Кримському мосту.

Нагадаємо, раніше сервіс Google Maps почав у хорошому дозволі показувати стратегічні об’єкти на території Росії, зокрема, засекречені, які раніше були приховані або в дуже поганій якості.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*